Panorama firmy

图片1(001).jpg

AOKELIYA Sanitary Ware Co Ltd znajduje się w Pinghu Technology Sanitarne Ware Center, Chiny, którego południe to Zatoka Hang Zhou, na wschód jest Shanghai City. Jest to nowoczesne przedsiębiorstwo technologiczne. Od założenia firma synchronizuje technologię i sztukę i specjalizuje się w produkcji i sprzedaży produktów serii AOKELIYA, takich jak kabina prysznicowa, kabina prysznicowa, wanna do masażu, wanna klasyczna itp. Produkty sprzedawane są na całym świecie.


Jakość produktów jest głównym źródłem firmy, doskonałość jest naszym jedynym standardem. A podstawą firmy jest poszukiwanie jakości i technologii. Aby zagwarantować jakość, firma zarządza pełnym systemem zarządzania jakością i ścisłym systemem zarządzania, a firma otrzymuje certyfikaty ISO9001, 14000 i CE. Firma zawsze korzysta z produktów o popularnym wzornictwie i luksusowym wyglądzie, dopasowanych do rynków. Zawsze dostarczaj dobre produkty i usługi po sprzedaży klientom zamorskim. Nasza firma ma 15000 metrów kwadratowych ziemi, a nasze warsztaty jest 18000 metrów kwadratowych.


AOKELIYA Sanitary Ware Co. LTD zawsze wykonuje następującą zasadę: dobra jakość, dobra obsługa i innowacje technologiczne. Lub firma nadal rozwija i udoskonala ofertę produktów i funkcji, aby zapewnić naszym klientom większy wybór i satysfakcję.


Nasz honor


Filozofia firmy
Misja AOKELAI: ciągle rozwijać, szukać doskonałości.
Wiarę AOKELAI: Utwórz korzyść, sprzyjaj społeczeństwu.